İstanbul Sultanbeyli Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

İstanbul Sultanbeyli belediyesi emlak vergisi sorgulama için emlak vergisi sorgulama ve her türlü borç sorgulama işlemleri için aşağıda adresi olan websitesi sizin için doğru yöntem olacaktır. Emlak vergisi, ev vergisi, çöp vergisi gibi vergileri kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Sorgulama adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu site yardımıyla Belediye aktiviteleri, İstek ve şikayet bildirimi yapma, kredi kartı ile emlak vergisi ödeme, Sicil kodu ile online tahsilat yapma, İstek ve şikayet takip, ev vergisi sorgulama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Emlak Vergisi Beyannamesi İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Gayrimenkul bildirimi için ilgili birime giden mükellefler her bir gayrimenkul türü için (arsa,arazi,bina ve işyeri ) ayrı ayrı bilgi formu doldurmak zorundadırlar.Emlak vergisi beyannamesi için; T.C Kimlik Numarası tapu fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, binalar için yapı kullanma izni fotokopisi, binanın bulunduğu adres (mahalle, sokak, bina, daire veya işyeri numarası), beyan sahibinin ikamet ve işyeri adresi gerekmektedir. Emlak bildirim formlarını ilgili belediyelerden temin edebilirler. 0 216 564 1300 numaralı belediye telefonudur ve her türlü istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Belediyesi Bilgileri

İstanbul Sultanbeyli Belediyesi
Adres: Sultanbeyli Belediyesi, Abdurrahmangazi Mh., Belediye Caddesi No:4, 34920 Sultanbeyli/istanbul/Istanbul, Türkiye
Telefon: 0 216 564 1300
40.9706788 N 29.2594878 E
Belediye Başkanı Hüseyin KESKİN
Parti AK Parti
Nüfus 302388
Faks 0 216 398 4884
Telefon 0 216 564 1300
Belediye E-mail baskan@sultanbeyli.bel.tr
İstanbul Sultanbeyli Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama toplam 16 oy alarak 8 / 10 puan almıştır. Oy verebilmek için giriş yapmalısınız.
Sorgulama Adresi

Yazar Hakkında:

Rahmi Gençalp 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Tahsilini yurtdışında tamamlayan Gençalp, yurda dönerek ailesine ait olan emlak komisyon şirketinde çalışmaya başlamıştır. emlakvergisisorgula.com sitesinde yazarlığa başlayan Gençalp, internetin herşeyi olduğu gibi emlak sektörünü de değiştireceğini düşünmektedir.

Bağlantı Kur: Google+