Kırklareli Sergen Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

Kırklareli Sergen belediyesi emlak vergisi sorgulama için emlak vergisi sorgulama ve her türlü borç sorgulama işlemleri için aşağıda adresi olan websitesi sizin için doğru yöntem olacaktır. Emlak vergisi, ev vergisi, çöp vergisi gibi vergileri kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Sorgulama adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu site yardımıyla Evlendirme başvuru formu alma, İstek ve şikayet takip, Evrak takip, Çöp toplama saatleri öğrenme, Yapı izin sorgulama, kredi kartı ile emlak vergisi ödeme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Emlak Vergisi Beyannamesi İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Gayrimenkul bildirimi için ilgili birime giden mükellefler her bir gayrimenkul türü için (arsa,arazi,bina ve işyeri ) ayrı ayrı bilgi formu doldurmak zorundadırlar.Emlak vergisi beyannamesi için; T.C Kimlik Numarası tapu fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, binalar için yapı kullanma izni fotokopisi, binanın bulunduğu adres (mahalle, sokak, bina, daire veya işyeri numarası), beyan sahibinin ikamet ve işyeri adresi gerekmektedir. Emlak bildirim formlarını ilgili belediyelerden temin edebilirler. 0 288 338 8001 numaralı belediye telefonudur ve her türlü istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Kırklareli Sergen Belediyesi Bilgileri

Kırklareli Sergen Belediyesi
Adres: Sergen Belediyesi, Sergen/Kırklareli, Türkiye
Telefon: 0 288 338 8001
41.7333333 N 27.2166667 E
Belediye Başkanı Hasan KAYNAR
Parti AK Parti
Nüfus 1513
Faks 0 288 338 8217
Telefon 0 288 338 8001
Belediye E-mail vizesergenbelediyesi@ttmail.com
Kırklareli Sergen Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama toplam 33 oy alarak 6 / 10 puan almıştır. Oy verebilmek için giriş yapmalısınız.
Sorgulama Adresi

Yazar Hakkında:

Rahmi Gençalp 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Tahsilini yurtdışında tamamlayan Gençalp, yurda dönerek ailesine ait olan emlak komisyon şirketinde çalışmaya başlamıştır. emlakvergisisorgula.com sitesinde yazarlığa başlayan Gençalp, internetin herşeyi olduğu gibi emlak sektörünü de değiştireceğini düşünmektedir.

Bağlantı Kur: Google+