Kocaeli Körfez Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

Kocaeli Körfez emlak vergisi ödeme 1. Taksitleri 31 Mayıs , 2.Taksitleri 30 Kasım tarihinde son bulacaktır. Kocaeli Körfez emlak vergisi mükellefleri mağdur ve cezalı duruma düşmemeleri için ödemelerini zamanında gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Emlak vergisi sorgulama işlemleriniz için aşağıda verilen emlak vergisi ödeme sitesini kullanmanız mümkündür.

bilgi@korfez.bel.tr adresine mail göndererek her türlü borç bilgisine ulaşabilmek mümkündür.

Emlak Vergisi Beyannamesi İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Gayrimenkul bildirimi için ilgili birime giden mükellefler her bir gayrimenkul türü için (arsa,arazi,bina ve işyeri ) ayrı ayrı bilgi formu doldurmak zorundadırlar.Emlak vergisi beyannamesi için; T.C Kimlik Numarası tapu fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, binalar için yapı kullanma izni fotokopisi, binanın bulunduğu adres (mahalle, sokak, bina, daire veya işyeri numarası), beyan sahibinin ikamet ve işyeri adresi gerekmektedir. Emlak bildirim formlarını ilgili belediyelerden temin edebilirler.

Kocaeli Körfez Belediyesi Bilgileri

Kocaeli Körfez Belediyesi
Adres: Körfez Belediyesi, Körfez/Kocaeli, Türkiye
Telefon: 0 262 528 2302
40.775827 N 29.73421 E
Belediye Başkanı Yunus PEHLİVAN
Parti AK Parti
Nüfus 135379
Faks 0 262 528 5422
Telefon 0 262 528 2302
Belediye E-mail bilgi@korfez.bel.tr
Kocaeli Körfez Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama toplam 33 oy alarak 6 / 10 puan almıştır. Oy verebilmek için giriş yapmalısınız.
Sorgulama Adresi

Yazar Hakkında:

Rahmi Gençalp 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Tahsilini yurtdışında tamamlayan Gençalp, yurda dönerek ailesine ait olan emlak komisyon şirketinde çalışmaya başlamıştır. emlakvergisisorgula.com sitesinde yazarlığa başlayan Gençalp, internetin herşeyi olduğu gibi emlak sektörünü de değiştireceğini düşünmektedir.

Bağlantı Kur: Google+