Manisa Muradiye Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

Manisa Muradiye belediyesi emlak vergisi sorgulama için emlak vergisi sorgulama ve her türlü borç sorgulama işlemleri için aşağıda adresi olan websitesi sizin için doğru yöntem olacaktır. Emlak vergisi, ev vergisi, çöp vergisi gibi vergileri kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Sorgulama adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu site yardımıyla İnşaat maaliyet bedel sorgulama, Yapı izin sorgulama, Arsa rayiç değerleri öğrenme, Encümen kararları sorgulama, Bina aşınma oranları, Evlendirme başvuru formu alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Emlak Vergisi Beyannamesi İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Gayrimenkul bildirimi için ilgili birime giden mükellefler her bir gayrimenkul türü için (arsa,arazi,bina ve işyeri ) ayrı ayrı bilgi formu doldurmak zorundadırlar.Emlak vergisi beyannamesi için; T.C Kimlik Numarası tapu fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, binalar için yapı kullanma izni fotokopisi, binanın bulunduğu adres (mahalle, sokak, bina, daire veya işyeri numarası), beyan sahibinin ikamet ve işyeri adresi gerekmektedir. Emlak bildirim formlarını ilgili belediyelerden temin edebilirler. 0 236 233 6675 numaralı belediye telefonudur ve her türlü istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Manisa Muradiye Belediyesi Bilgileri

Manisa Muradiye Belediyesi
Adres: Muradiye Belediyesi, 45140 Muradiye/Manisa, Türkiye
Telefon: 0 236 233 6675
38.65952 N 27.335954 E
Belediye Başkanı Erdinç YAVAŞLI
Parti CHP
Nüfus 7064
Faks 0 236 246 8392
Telefon 0 236 233 6675
Belediye E-mail murbel@ttmail.com
Manisa Muradiye Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama toplam 30 oy alarak 7 / 10 puan almıştır. Oy verebilmek için giriş yapmalısınız.
Sorgulama Adresi

Yazar Hakkında:

Rahmi Gençalp 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Tahsilini yurtdışında tamamlayan Gençalp, yurda dönerek ailesine ait olan emlak komisyon şirketinde çalışmaya başlamıştır. emlakvergisisorgula.com sitesinde yazarlığa başlayan Gençalp, internetin herşeyi olduğu gibi emlak sektörünü de değiştireceğini düşünmektedir.

Bağlantı Kur: Google+