Mersin Yenişehir Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

Mersin Yenişehir belediyesi emlak vergisi sorgulama için emlak vergisi sorgulama ve her türlü borç sorgulama işlemleri için aşağıda adresi olan websitesi sizin için doğru yöntem olacaktır. Emlak vergisi, ev vergisi, çöp vergisi gibi vergileri kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Sorgulama adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu site yardımıyla Encümen kararları sorgulama, İstek ve şikayet bildirimi yapma, Sicil arama, Evrak takip, Tahakkuk bilgileri sorgulama, kredi kartı ile emlak vergisi ödeme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Emlak Vergisi Beyannamesi İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Gayrimenkul bildirimi için ilgili birime giden mükellefler her bir gayrimenkul türü için (arsa,arazi,bina ve işyeri ) ayrı ayrı bilgi formu doldurmak zorundadırlar.Emlak vergisi beyannamesi için; T.C Kimlik Numarası tapu fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, binalar için yapı kullanma izni fotokopisi, binanın bulunduğu adres (mahalle, sokak, bina, daire veya işyeri numarası), beyan sahibinin ikamet ve işyeri adresi gerekmektedir. Emlak bildirim formlarını ilgili belediyelerden temin edebilirler. 0 324 327 4663 numaralı belediye telefonudur ve her türlü istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Mersin Yenişehir Belediyesi Bilgileri

Mersin Yenişehir Belediyesi
Adres: Yenisehir Belediyesi, Limonluk Mh., 33120 Mersin/Mersin, Türkiye
Telefon: 0 324 327 4663
36.8006637 N 34.5934994 E
Belediye Başkanı İbrahim GENÇ
Parti CHP
Nüfus 207980
Faks 0 324 327 6377
Telefon 0 324 327 4663
Belediye E-mail bilgi@yenisehir-bld.gov.tr
Mersin Yenişehir Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama toplam 32 oy alarak 7 / 10 puan almıştır. Oy verebilmek için giriş yapmalısınız.
Sorgulama Adresi

Yazar Hakkında:

Rahmi Gençalp 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Tahsilini yurtdışında tamamlayan Gençalp, yurda dönerek ailesine ait olan emlak komisyon şirketinde çalışmaya başlamıştır. emlakvergisisorgula.com sitesinde yazarlığa başlayan Gençalp, internetin herşeyi olduğu gibi emlak sektörünü de değiştireceğini düşünmektedir.

Bağlantı Kur: Google+