Samsun Canik Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

Samsun Canik belediyesi emlak vergisi sorgulama için emlak vergisi sorgulama ve her türlü borç sorgulama işlemleri için aşağıda adresi olan websitesi sizin için doğru yöntem olacaktır. Emlak vergisi, ev vergisi, çöp vergisi gibi vergileri kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Sorgulama adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu site yardımıyla kredi kartı ile emlak vergisi ödeme, Çöp toplama saatleri öğrenme, Evlendirme başvuru formu alma, Bina aşınma oranları, Encümen kararları sorgulama, İstek ve şikayet takip gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Emlak Vergisi Beyannamesi İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Gayrimenkul bildirimi için ilgili birime giden mükellefler her bir gayrimenkul türü için (arsa,arazi,bina ve işyeri ) ayrı ayrı bilgi formu doldurmak zorundadırlar.Emlak vergisi beyannamesi için; T.C Kimlik Numarası tapu fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, binalar için yapı kullanma izni fotokopisi, binanın bulunduğu adres (mahalle, sokak, bina, daire veya işyeri numarası), beyan sahibinin ikamet ve işyeri adresi gerekmektedir. Emlak bildirim formlarını ilgili belediyelerden temin edebilirler. 0 362 228 3550 numaralı belediye telefonudur ve her türlü istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Samsun Canik Belediyesi Bilgileri

Samsun Canik Belediyesi
Adres: Canik Belediyesi, Canik/Samsun, Türkiye
Telefon: 0 362 228 3550
41.267803 N 36.3594841 E
Belediye Başkanı Osman GENÇ
Parti AK Parti
Nüfus 72677
Faks 0 362 238 8430
Telefon 0 362 228 3550
Belediye E-mail canik@canik.bel.tr
Samsun Canik Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama toplam 42 oy alarak 9 / 10 puan almıştır. Oy verebilmek için giriş yapmalısınız.
Sorgulama Adresi

Pınar Sütbaş kullanıcısının resmi
Yazar Hakkında:

Pınar Sütbaş 1985 doğumlu, liseyi İzmir'de okudu. Profesyonel emlakçılığa babasının zoruyla başlayan Sütbaş internette kurduğu sitelerle birlikte insanlara yardım etmekte ve yazılarıyla emlak piyasasının nabzını tutmaktadır.

Bağlantı Kur: Google+